• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100
  • BTC 66.100

Fiyat Haberleri

fiyat haberleri ve güncel fiyat gelişmeleri, fiyat ile ilgili tüm video, fiyat fotoğrafları ve fiyat haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da konut fiyatları alım seviyesinin oldukça üzerinde olurken kiralık daire fiyatlarının da pek bir kalır yanı yok gibi. İşte detaylar…

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da son zamlarda en çok tüketilen tatlılardan biri olan Lübnan künefesine 20 günde 2 defa üst üste zam geldi.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da şehir içi ulaşıma zam yapıldı. Büyükşehir Belediye otobüsü, Özel Halk Otobüsü ve Minibüs (dolmuş) fiyatları arttı.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da Özel Halk Otobüsleri şoförlerinden sonra taksicilerde zam talebinde bulundu. Taksiciler, “Zam olmazsa eylem yapacağız” dediler.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da Kurban Bayramına sayılı günler kala berber fiyatları merak edilirken, müşterilere de bir uyarı geldi.

EKONOMİ

2024 yılı TMO hububat alım fiyatları açıklanırken, açıklanan fiyatlara Diyarbakır’dan tepkiler geldi.

GÜNCEL

Sivas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı, zarar ettikleri gerekçesiyle halk otobüslerindeki yolcu fiyatlarına zam talebinde bulunduklarını açıkladı.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da Kurban Bayramı’na sayılı günler kala rengarenk şekerler de tezgahlarda yerini almaya başladı. Peki kilo fiyatı ne kadar?

MÜCADELE ÖZEL

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Diyarbakır’da küçükbaş ve büyükbaş kurban kesim yerleri belli olurken kesim ücretlerde belirlendi.

YAŞAM

Tarlada kilo fiyatı 7 liraya kadar gerileyen Adana karpuzu, Türkiye üretiminin yüzde 25’ini karşılıyor.

Diyarbakır’da en çok tüketilen lezzetler arasında olan Diyarbakır ciğerine son zamanlarda gelen zamlardan dolayı vatandaşlar tepki gösterdi.

Diyarbakır’da konut fiyatlarında yaşanan artış kiralara da yansırken İstanbul fiyatlarıyla neredeyse aynı seviyelerde seyrediyor.

Diyarbakır’da son zamlarda en çok tüketilen tatlılardan biri olan Lübnan künefesine 10 lira zam geldi.

Diyarbakır’ın en işlek caddesi olan Gazi Caddesi’nde döner fiyatları diğer semtlere pahalı satılıyor. Porsiyonu 290 lira, dürümü ise 155 lirayı...

Diyarbakır’da sürekli artan kırmızı et fiyatlarında ibre tersine döndü. Geçtiğimiz haftalarda 20 lira indirim gelen ete 15 lira daha indirim...

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Diyarbakır Canlı Hayvan Borsası’nda hazırlıklar başladı. Peki, Diyarbakır’da küçükbaş ve büyükbaşlar kurbanlık fiyatları ne kadar?

EKONOMİ

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, fahiş fiyat uyguladığı ve stokçuluk yaptığı tespit edilen işletmelere para cezasının artırılacağını duyurdu.

Bölgede milli içecek olan çayın “kaçak” olarak bilinen ithal türü de zamlandı. Diyarbakır’da çay satışlarının durduğunu söyleyen esnaf ise fiyatlara...

Diyarbakır’da bahar aylarının gelmesiyle birlikte fide dikim sezonu da başladı. Bu yıl fide fiyatlarının yüzde yüz zamlandığını belirten fide esnafı...

EKONOMİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) mayıs ayı meclis toplantısında alınan kararla İstanbul'da 200 gram ekmeğin azami fiyatını 10 liraya çıkardı.

Antalya karpuzu Diyarbakır tezgahlarında yerini aldı. Kilosu 25 liradan satılan karpuz, bir kaç ay tezgahta kalacak.

GÜNCEL

Balık avının yasağıyla beraber çiftliklerde yetiştirilen balıkların fiyatların artmasına neden olduğunu söyleyen balıkçılar yurt dışına satışa kısıtlama istedi.

YAŞAM

Dünyanın en pahalı baharatı Elazığ’da ekiliyor gramı 200 liraya satılıyor hem fiyatı hem faydalarıyla dikkat çekiyor.

1970’li yıllar büyüklerimizin gözünde kuyrukların yaşandığı dönemler olarak akıllarda kalırken Diyarbakır’da da zaruri yiyecekler karaborsada satılmış.

Diyarbakır’da sokak simittin bazı yerlerde 12.5 lira ile 15 lira arasında satıldığı görüldü. Peki, Diyarbakır’da normalde simit fiyatları ne kadar?

EKONOMİ

Otomobil piyasasındaki pahalılık devam ederken kimse araç alışverişi için pazarlara gitmiyor, sokakların boş olması dikkat çekiyor.

YAŞAM

Yaz dönemine doğru gidilirken piknik sezonu da açıldı, Van’da havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlar piknik ve mesire alanlarına gitmeye başladı.

AMEDSPOR

Diyarbakır temsilcisi Amedpsor şampiyonluk maçına çıkıyor. Amedspor Menemen FK maçı öncesi şampiyonluk formalarını da satışa sundu.

YAŞAM

Düğün sezonu yaklaştı Diyarbakır Antep Urfa Mardin ve bölge illerinde gelinlik fiyatları merak edildi. Peki gelinlik fiyatları kaç lira oldu?

AMEDSPOR

Amedspor maçı için kulüpten resmi duyuru geldi bilet fiyatları belli oldu. Peki Amedspor Menemen FK maçı biletleri ne zaman satışa...