• USD 32,52
  • EUR 34,95
  • ALTIN 2.407,86
  • BİST100 10.392
  • BTC 67.000

Kulp Haberleri

kulp haberleri ve güncel kulp gelişmeleri, kulp ile ilgili tüm video, kulp fotoğrafları ve kulp haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın dört ilçesi için uyarılar geldi, DEDAŞ yaşanacak olan elektrik kesintilerini duyurdu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde doğalgaz çalışmaları ödenek sıkıntısı nedeniyle durduruldu, konu Meclis’e taşındı.

MÜCADELE ARŞİV

Kıbrıs Barış Harekatı’nın olduğu yıllarda Diyarbakır’da da binlerce genç gönüllü olarak başvuru yapmış.

MÜCADELE ARŞİV

Diyarbakır’ın üç ilçesi Türkiye’nin en az kalkınan ilçeleri olarak açıklanmış. İşte arşiv haberi…

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde meydana gelen fırtınadan bir ailenin yaşadığı evin çatısı uçtu. Mağdur olan aile, maddi imkanlar yüzünden onaramadığı çatı...

Diyarbakır'ın bir Mardin'in iki ilçesinde yaşanacak olan elektrik kesintilerini DEDAŞ duyurdu. İşte kesinti yaşanacak yerler...

Diyarbakır ve Mardin'de elektrik kesintilerinin yaşanacağı ilçeler belli oldu, DEDAŞ duyurdu. İşte kesinti yaşanacak ilçeler...

Diyarbakır'ın dört ilçesine birden uyarılar geldi DEDAŞ yaşanacak olan elektrik kesintilerini duyurdu. İşte detaylar...

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde üretimi gerçekleşen bir ürününün üretimiyle Türkiye’de ilk sıralarda olduğunu biliyor muydunuz?

Türkiye’de üretimi yarıdan fazlası Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde gerçekleşen ipek böcekçiliği, artan çevre kirliliği tehdidi altında.

Diyarbakır Kulp’ta sağanak yağışların ardından oluşan heyelan nedeniyle kapanan köy yolları belediye ekipleri tarafından açıldı.

Doğunun muzu olarak da adlandırılan Işkın otu, Diyarbakır’ın Kulp ilçesindeki Sarım Çayı mevkiinde bölgeyi gezen vatandaşlar tarafından fotoğraflandı.

KULP

Meteoroloji, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde beklenen sağanak ile gök gürültülü sağanak yağışların çok kuvvetli olacağını açıklayarak, sel ve su baskınlarına karşı...

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde kalp krizi geçiren Zühra Alsaç (82), ambulans helikopterle kente getirildi ve tedaviye alındı.

Meteoroloji, Diyarbakır’ın Kulp, Silvan, Bismil, Lice, Hazro ilçelerinde yarın için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

KULP

Diyarbakır Kulp'ta evleri hasar gören köylüler için inşa edilen deprem konutlarının yapımı sürüyor. Konutların 7 ile 9 ay içinde tamamlanacağı...

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde doğalgaz hattı projesine Şubat ayında vurulan kazmanın ardından çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

EKONOMİ

Diyarbakır ve Batman’ın yüksek dağlarında yetişen ve halk arasında Zuzax olarak bilinen zuzubak otunun kilosu 5 bin liradan alıcı buluyor.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır'ın en uzak ilçesi olan Kulp’ta koruma altında bulunan ters laleler çiçek açtı. Belediye görmek isteyenleri davet etti.

KULP

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde bir uzman çavuşun bir vatandaş ile tartıştıktan sonra havaya ateş açması Meclis gündemine taşındı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır'ın dört ilçesi için DEDAŞ'tan duyuru geldi elektrik kesintilerinin meydana geleceği yerler belli oldu.

DİYARBAKIR

DEM Parti'nin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Genel Başkanları olan Ayşe Serra Bucak Küçük ile Doğan Hatun kimdir?

KULP

Diyarbakır’ın yüksek dağlarında bahar aylarında yetişen ve toplanması zahmetli olan Zuzax otu (Zuzubak), yoğun ilgi görüyor.

KULP

Diyarbakır’da, 31 Mart yerel seçimlerinde DEM Parti'den Kulp Belediye Başkanı seçilen Eşbaşkanlar ile meclis üyeleri mazbatalarını aldı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Kulp ilçesi ile Batman’ın Sason ilçesi arasında bulunan Zorê Vadisi’ne yapılması planlanan HES’e ilişkin yeni gelişme.

DİYARBAKIR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır için uyarılarda bulundu, Pazar gününe dikkat çekti.

KULP

Diyarbakır’da, Kulp Belediyesince İlçede arıcılıkla uğraşan 77 çiftçiye 1540 adet arılı kovan yüzde elli hibeyle verildi.

DİYARBAKIR

Muş-Diyarbakır kara yolunun 49. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle geçici olarak kapatılırken yapılan temizleme çalışmaları sonrasında tekrar ulaşıma açıldı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın beş ilçesi için uyarılar yapıldı, DEDAŞ yaşanacak olan elektrik kesintisini duyurdu. İşte kesinti yaşanacak ilçeler…

DİYARBAKIR

Diyarbakır Silvan ve Kulp’ta vatandaşlar baharın tadını çıkarırken beklenmedik kar yağışıyla karşılaştı. İlkbaharda yaşanan hava değişimi ise şaşırttı.