12 Haziran Çarşamba günü için meteoroloji tahminlerini yaptı. Diyarbakır'da bugünkü hava durumunun parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor. Beklenen en yüksek sıcaklık 36°C, en düşük hava sıcaklığının ise 24°C olması bekleniyor.

Diyarbakır’da uzun süreli kesinti! 23 Temmuz DİSKİ su kesinti listesi Diyarbakır’da uzun süreli kesinti! 23 Temmuz DİSKİ su kesinti listesi

DİYARBAKIR'DA BUGÜN YAĞIŞ YOK!
Diyarbakır'da bugün havanın yağışlı olma olasılığı yüzde 5 civarında. Rüzgâr bugün genellikle orta şiddette olacak. Bu sebeple hissedilen sıcaklığın 27°C civarında olması bekleniyor. Gökyüzündeki bulutların yoğunluğu yüzde 0 oranında. Bugünkü hava şartlarında görüş uzaklığı yaklaşık olarak 16 km olarak tahmin ediliyor. Diyarbakır'ın bugünkü nem oranı yüzde 27 civarında beklenirken, çiy noktası 6°C ve basınç değerinin 1011 mb olması bekleniyor.
Diyarbakır'da yarınki hava durumu ise; sabah saatlerinde açık 23°C olması bekleniyor. Yarın gün ortasında havanın açık 35°C, akşam saatlerinde açık 33°C, gece açık 25°C olacağı tahmin ediliyor.
Önümüzdeki hafta ise Diyarbakır'da en yüksek sıcaklığının 40 derece, en düşük sıcaklığın ise 24°C olması bekleniyor.

Muhabir: Onurcan GÜLER